Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Şubat 2021, 17:19   #44
Yazgı
Huysuz ve tatlı kadın..
Yazgı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
BidiBidi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ahahahahahah @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımcım harikasınız, her satırını
kahkahalarla okudum
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] beğendin mi hediyeni çiçeğim

Sen hep gül Bidibidi hanımcım. Güzel gülüyorsun. Tesekkür ederim.

Alıntı:
Reyhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sa güne @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] nin doğum gününü kutlayarak başlıyor. Guzel bir başlangıç oluyor onun için bir çoguna göre şanslı olan tarafta o da.

Ne şanslıyım ki eSc ve sizler gibi dostlarım var vee iyiki varsınız tabikiii
Sevgiliden çok sevgiye ihtiyacım var o da sizlerde mevcut :*
Teşekkürler Reyhancım.

Alıntı:
Şiirbaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bey üşenmeyip tüm Sevgililer Günü konularını Sevgi Günü olarak editliyor çünkü bu onun kırmızı çizgisi, yazım hatalarında kimsenin gözünün yaşına bakmıyor. En büyük hata bu zaten Sevgililer Günüymüş peh. ;d @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bu konudan çok muzdarip ona sorun o anlatsın neler çektiğini.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hemşehrim hanım ben buyum :d
Sorunu olan +98377362688 no'lu hatta bildirsin

Cok güzel şiir okuyup mest ettiğinizi de duyuralım kızlara Şiirbaz bey.

Alıntı:
Gamzeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ayyy eklemiss benideee

Emeğine sağlık yazgı hanım keyifle okudum ben @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ile girdim sevgililer gunune canimmm dostum kankam arkadaşım

Gamzeli hanımcım gözümden kaçmış sorry. Teşekkür ederim.

Alıntı:
PuSLu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel bakan gözlere teşekkürler :) tiripcan miyim ben aaa hiçte değilim,

Kahve diyince gene canım kahve istedi iyi mi :) Seviliyorsun @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanım...
Yap da içelim hadi ;d Sen de seviliyorsun Puslucum.

Alıntı:
BLueMooN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok eğlenceli bir yazı olmuş. Herkes tebessüm etmiştir diye tahmin ediyorum, yüreğine sağlık.
Tesekkür ederim mavili bey.