Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Şubat 2021, 17:15   #43
Yazgı
Huysuz ve tatlı kadın..
Yazgı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
S4S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim Anlamadığım Biz Neden Öpüşerek Kutluyok mektenca tlayan:

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kucaklaşarak birbirlerini öperek kutluyorlar bugünü.

Ahaha ben bilmem tamamen yorumlarınızdan esinlendim.

Alıntı:
LaviNia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
" @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] birbirlerine hediye alarak kutluyorlar günü. Ne sevgilisiymiş bir arkadaş her şeye yetiyor işte.."
Hahaha @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Hanımcım emeğinize sağlık keyifle okudum
Tesekkurler Lavinia hanımcım gülümsettiğime sevindim.

Alıntı:
ZeyNa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] m harikasın sen, çok güzel olmuş. Kocamannnn bi tebessümle okudum
Emeğine, kalemine, yüreğine sağlık

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bugün ortalıkta yok fazla cicibebeden mide fesadı geçirmedi inşAllah
Hahaha Zeynacım sana kutlu mutlu olsun öptüm;p

Alıntı:
No1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ikinizin yuzunden foruma fişlendik yazgi hanim harika bir yazi bu tskler
Tesekkurler No1 bey. :)

Alıntı:
Pia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanim emeğinize kaleminize sağlık keyifle okudum.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sana gelince sen niye muzdaripsin dd
Tesekkurler Pia hanım.

Alıntı:
SLyther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanım emeğinize sağlık 14 Kubat bugün.
Bizde böyle Slyther bey ;d Tesekkürler.

Alıntı:
She Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
"Onlar mutlu çok bahsetmeyecegim bizim işimiz yıkıklarla bu aşamayı hemen geçiyorum" @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hanımcım ne güzel yazmışsın yine, son cümleler tebessüm ettirdi emeğine sağlık ALLAH herkesin gönlüne göre versin..
Amin. Tesekkürler She.

Alıntı:
Ecem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ahahahaha cok guzel olmus @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cimmmm emegine saglik ama ben cicege verilen paraya hep aciyorum degisigim bayildim buna .sev viledasapim :d
Evet bir mesajında görmüştüm öyle yazdığını Ecem hanımcım. Tesekkürler.