Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Şubat 2021, 10:04   #1
Sim
civciv~🐥
Sim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart BizdeSohbet.Com Network Admini Sena ile Röportajimiz

BizdeSohbet.Com Network Admini Sena ile Röportajimiz

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Sim
merhaba @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cim nasilsin?

Sena
Tsk ederim iyiyim cok sükür sen nasilsin canim ?

Sim
daim olsun insallah; tesekkürler bende iyiyim.
direkt ilk soruya gecis yapiyorum.
Sena kimdir? ne is yapar? neler sever?
bize biraz bahseder misin?

Sena
Ismim Seda ama yaklasik 3 Yildir Sena ismini kullaniyorum Cukur hayraniyim da Cukurdan esinlenmistim. :)
Almanyada yasiyorum aslen Adanaliyim.
Bankada calisiyorum Bankaciyim (Teamleiter) yani Takim Lideri oluyor sanirim türkcede müsteri hizmetler departmaninda 30 kisilik ekipten sorumluyum.
bu aralar pandemei döneminden dolayi evden home office olarak calisiyorum bir cok sektör gibi.

Sim
memnun olduk seni tanidigimiza @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cim.
kac yildir bu ortamlardasin?
IRC dünyasina nasil ve ne zaman adim attin?

Sena
Yaklasik 3 yil oldu irc chat hayatiyla tanisali. :)
bir arkadasimin vesilesi ile girmis oldugum bir sunucuydu kendisi sonradan kayboldu benim giris o giris oldu.
cok güzel dostluklar edindim zamanla.
daha önce 2 büyük sunucuda bulundum.

Sim
BizdeSohbet.com‘da Admin ve Nickserv sorumlususun bildigim kadariyla.
Burayla tanisma hikayeni bize anlatir misin?

Sena
son olarak da bizdesohbet ile tanistim Sunucu sahibimiz Leonardo yaklasik 3 yildir tanidigim dostumdu zaten kendisinin daveti üzerine gelmis bulundum ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] in israri üzerine.:)
o benden 1 ay önce gelmisti buraya derken ben ve dostlarim buraya geldik ve öyle basladi bizdesohbet maceramiz.

Sim
peki seni Bizdesohbet.Com’a baglayan ne oldu?

Sena
cok sicak kanli bir yönetim vardi basta Leonardo olmak üzere ve genel sorumlumuz
Ecemin sicak kanliligi sempatikligi saygili olusu beni gercekten rahat ettirmemi sagladi.
daha dogrusu biz geldigimizde burda olan Yönetim arkadaslarin hepsi cok sicak davrandilar tsk ederim bu yüzden hepsine ayri ayri.
geldigimde kücük sirin bir ortamdi tam bir aile havasi vardi benimde sevdigim ortam böyleydi insanlar daha bir samimi oluyor kücük sunucularda derken zamanla büyüdük hep birlikte her gün üzerine katarak.

Sim
Nickserv departmani sorumlususun dedigimiz gibi.
sence Nickserv departmaninin Sunucu icin önemi nedir?

Sena
sadece Nickserv olarak bakmamak gerekiyor yeri geliyor her alana her göreve nerde lazimsak bakiyoruz fakat nicklere önem veriyorum görsellik önemli benim icin. :)
diyorum hep hani düzgün nickler alin yada baskalarin nicklerine benzer almamaya özen gösterin yada sifrelerinizi vermeyin kimseye gibi uyarilarimizda oluyor tabi.

Sim
peki departmaniniza yetkili alirken nelere dikkat ediyosun/uz?

Sena
en basta tabiki güvenilir kisilerin olmasina yönetim ve ekip olarak buna cok önem veriyoruz ve tabi sadakat ve baglilik.
insanlarla uslubunden iletisimine kadar dikkat ederim gözlemlerim izlerim.
yönetim arkadaslarimda ayni seylere dikkat eder.
ve sorumluluk sahibi olusu tabiki oda önemli kisilerin.

Sim
Bizdesohbet.Com‘a gelmeden önce bulundugum 2 büyük sunucu vardi dedin. oralarda Görevli miydin? evet ise hangi departmanlarda aktiftin?

Sena
sunucu ismi vermek istemiyorum ama basladigimdan bi süre sonra op olarak basladim sonra sop, kanal founderligi ve Admin olarak devam ettim.

Sim
Sunucunun yürümesi icin cok emek gerekiyo ve ekip olarak saglam olunmasi gerekiyo ki bi yerlere gelinsin.
sizin ekibi cok begeniyorum ben sahsen.
bi aile gibisiniz hepiniz, ne zaman gelsem hep mutlu ve samimisiniz. pek tartisildigina denk gelmedim hic.
böyle anlasmanizin sirri ne?

Sena
öncelikle bahsettigim gibi kücük ve samimi bir sunucunun olmasindan kaynaklaniyor diyebilirim.
herkes birbirini daha iyi taniyor zamanla
ve tabikide Saygi herseyin basi Saygidan geliyor.
sabit userlerimizden biri 1-2 gün gelmeyince hemen merak ederiz nerde acaba hastami basina biseymi geldi gibi kendimize dert ettigimiz oluyor hepsini diyebilirim gercekten.
cünkü zamanla aile gibi olunuyor evimiz gibi oluyor ve ekip isi cok önemli Teamwork, ekip olarak hareket etmeyi seviyoruz genelde.
birbirimize danisiyoruz herzaman bir karar alinacagi zaman
sanirim meslegimdende kaynaklaniyor ekip isini seviyorum :)
herkes kendi tecrübelerini birlestirince güzel isler cikiyor diyebilirim.

Sim
cok haklisin ekipce hareket ettikten sonra, birbiriyle konusulup paslastiktan sonra her is yurur.
Sena cim güzel dostluklar kuruluyor bu ortamlarda da.
peki senin dostum diyebilecegin birileri var mi?
var ise onlara buradan ne söylemek istersin?

Sena
var tabi olmaz mi
en basta Feyza_ ; 2 yili gecti tanisiyoruz hic beni birakmadi bende onu. sonra Lavin; uzun zamandir tanidigim ve herzaman birbirimize bagli dürüst olduk bu yüzdende uzun süreli dostluklar olustu ve tabiki Chucky oda benim yanimdan hic ayrilmadi. desteginden ve emeginden dolayi tesekkür ederim ona da.
ve Leonardo sunucu sahibimiz
daha sonrada buraya geldigimizde Ecem ve HuLyA Azelya ile tanistik hepsini cok seviyorum cok güzel bir uyum yakladik kimyamiz uydu. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] in cok emegi var burda ve hepimize adaletli davranisindan ötürü tesekkür ederim kendi adima tekrardan canim.
yaklasik 9 aydir burdayim sükür hic biriyle ne bi tartismamiz ne bi kavgamiz oldu dedigim gibi belli bir saygiyi koruyunca ve dürüst olunca karsilikli herzaman bi ortasi bulunuyor.

Sim
Allah muhabbetinizi arttirsin canim dostlugunuz daim olsun.
Forumda da paylasiyosunuz zaten yenilikleri görüyoruz.
Sunucu icin daha cok planlariniz/yeni projeleriniz var mi?

Sena
Evet bazi kafamizda kurdugumuz porjeler vardi ve onlardan.
bazilarini gerceklestirebildik örnegin Radyo ile ilgili bir porjemiz vardi onu faaliyete aldik
Yeni bir domain; [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ;
ve yeni bir tasrimla yola devam etmeye karar verdik.
desteginden ötürü bütün Yönetim arkadaslarima.
basta Sunucu Sahibimiz Leonardo ya tsk ederim bizlere böyle sicak samimi güzel bir ortam ve imkan sagladigi icin.
Ana sayfamiz Tema da güncellendirildi.
Genel Sorumlularimiz @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @Feyza @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @NebuLa @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
ve Radyo sorumlumuz @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve tabikide gizli kahramanlarimiz userlerimizin Sunucumuza ve
Radyomuza herzaman destek olmalarindan ötürüde hepsine ayri ayri tsk ederim.
bunun disinda yeni projelerimiz tabiki olacak ilerleyen zamanlarda bunlari gerceklestirdikce sizlerlede paylasacagiz.

Sim
Röportajin sonuna dogru yaklasirken biraz da IRC ile alakasiz sorularim olacak.:)

her Röportaj‘da sordugum klasik sorum;
olmazsa olmazlarin var mi? bunlar neler?

Sena
tabiki benimde herkes gibi olmazsa olmazlarim var.
-en basta ailem Allah basimizdan eksik etmesin cümlemizin

-ve tabiki de herzaman iyi günümde kötü günümde her kosulda yanimda olan real/sanal dostlarim

-GALATASARAY

-ve hayatimda olan özel Insan :)

Sim
Allah basimizdan eksik etmesin ailemizi uzun ömürler versin insallah.
sevdigin ile de mutluluklar diliyorum canim.

Sena
Amin canim tsk ederim.

Sim
Reel deki hayatin nasildir? neler yaparsın?
hobilerin/fobilerin var mi?

Sena
Sosyal hayat bu aralar maalesef yok gibi cok kiside oldugu gibi ama hobi olarak Yüzmeyi cok severim maalesef pandemiden ötürü havuzlar hep kapali.

Sim
ah evet ya sorma. bunalima girecegiz buralar da.. az kaldi:)

Sena
aynen.:)
onun disinda Yemek yapmayi cok severim bir Adanali olarak övünmek gibi olmasin ama güzeldir yemek cesitlerimiz.:)
sonra Makyaj yapmayi cok severim daha dogrusu arkadaslara realde nisan dügün kina gibi eventler oldugunda bana gelirler yaparim süslerim püslerim cok severim. :)
Kosmetikerin de yapmistim türkcesini bilmiyorum canim :)

Sim
ay türkcesini bende bilmiyorum ama internette güzellik uzmani yaziyo. dogrudur sanirim.

Sena
6 aylik kursuna gitmistim canim kosmetikerin
öyle meslek icabi degil yani ama bu benim icimden gelen bisey cocukluktan beri öyle seyleri severim.
ve bir dearkadaslarimla vakit gecirmeyide severim sanirim en büyük hobi bu oldu bu pandemiden ötürü ayri kaldik cogunla

Sim
ya bende seviyorum Makyaj yapmayi ama kendimden baska birinde yapamam sanirim. cok zor vallah helal olsun.

Sena
evet mesele kiz kardesimin gelin makyajni ben yapmistim ce cok begenilmisti kendimle gurur duymustum. :)

Sim
inanirim. *_* masallah 5 parmaginda 5 marifet mi derler turkce de :))

Sena
tsk ederim canim.:)
fobilerime gelirsek canim yükseklik korkum var biraz diyebilirim fazla asiri yüksekte duramiyorum basim dönmeye baslar falan. :)

Sim
bizimle sevdigin ve sevmedigin birer özelligini paylasir misin?

Sena
temiz ve titizim diyebilirim. titizlik sadece temizlikle baglantili degil düzenli olmayi seviyorum genel olarak diyelim.
ve Galatasarayli olusumu seviyorum. :)
sevmedigim yönüm ise cabuk inanabiliyorum bazen hayal kirkliklari oluyor sonradan kiziyorum hep kendime nasil inandin yada kandin diye ama buda sanirim iyi niyetten kaynaklaniyor.
gerek is olarak gerek real hayat hersey icin gecerli olabiliyor yani.

Sim
evet iyi niyetten cok kaybediyo insan genel olarak. ama iyi niyetinden yine de asla vazgecme.

Sena
kesinlikle haklisin canim.

Sim
Kendini 3 kelimeyle anlatacak olsan bu kelimeler neler olurdu ?

Sena
bir cok seyle kendimi anlatabilirim ama 3 kelimeye sigdirmak gerekiyorsa eger, ona bile gerek yok bir cümleyle kendimi ifade edeyim:
vicdanimin rahat ettigi herseyi yapan biriyimy

Sim
tesekkür ederiz Sena cim.
Röportajimizin sonuna geldik.
Son olarak IRCrehberi.net hakkinda ki fikirlerini alabilir miyim?
IRCrehberi.net ailesine söylemek istedigin bir seyler var mi?

Sena
tabi ki öncelikle bu güzel tatli röportaj icin sana tsk ederim, sonrasinda basta @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve yönentim ekibine yani ircrehberi ailesine sunucumuz adina bizlere olan ilgilerinden ve saygilarindan ötürü tsk ederiz.
herzaman takibinizdeyiz insallah daha güzel yerlerde sizi görürüz.
ailecek sizi izlemeye devam edecegiz :)

Sim
Güzel düsüncelerin ve sözlerin icin tesekkür ederiz canim.
Bende bu keyifli ve samimi Röportaj icin tesekkür ederim.
IRCrehberi.net Ailesi olarak size basarilar dileriz.

BizdeSohbet.Com ailesine Sena icin yaptiklari bu kücük jest icin ayrica tesekkür ederiz.

Feyza_
Senayla yollarim kesistigi zaman boylesine yakin olacagimizi hic tahmin etmemistim simdiyse kan bagi olmayan kardes olduk. Senayi anlatmaya kelimeler yetmez yakinen tanimak gerekiyor onun o guzel piril piril yuregini gormek icin daima positiv enerjisinle karsisindakini motiwe eden ama kizdiginda keci gibi inat eden :) dunya tatlisi birisi iyiki tanidim iyiki kardes oldum we nice uzun yillar diyorum bu kardesligimizin dewami icin Senamm cok sewiliyorsun benim icin cok degerlisin.

HuLyA
Sena cım iyiki bizimlesin sultanimiz hepimiz bir butunuz seninde bu butunun bir parcasi oldugun icin cok mutluyum seviliyorsun.

Chucky
Sena ile çok kez yollarımız kesişti 3 yıla yakındır tanıyorum Samimi dostluk arkadaşlığımız var kendisi sıcak kanli samimi dir iyilik güzellikten yana olmuştur sevdiğini koruyan kollayan yapıya sahiptir şuanda aynı yönetim de beraberiz desteğine emeğine Teşekür ederim.

Ecem
Paylaşmaksa çıkarsız sevgiyi, hissetmekse içtenliği, aramaksa dertlere çözüm, güvenebilmekse nedensiz. Sonsuza kadar dostumsun @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cim zorlu bir surecten birlikte gectik gecmeyede devam ediyoruz.İnsallah kısa süre sonra rahata kavuşcaz.Sena temiz kalpli titiz calısan cok ince dusunen kıymetli arkadaşımdır.Bu zorlu surecte yanımda olduğun için teşk ederim bitanem.Biz güzel ekibiz inşallah hepte öyle kalıcaz destegin ve emegin asla gözden kaçırılamaz iyiki varsın iyiki bizim arkadaşımızsın Seviliyorsun Sultanımız

Lavin
Sena benim 2 yıldır tanıdığım bi arkadaş hatta abla, çoğu zaman akıl hocam. Şen şakrak biri ve sunucumuzun sena sultanı.

Lilith
Uzun süredir sena ile birlikte aynı yerdeyiz eğlenceli ve hanım hanımcık kişiliği ile tanıyorum sitemize verdiği destek gözle görülebilir emeğinden dolayı teşekkür ederiz..

SeYYaH
Sena Sultan sunucumuzun değerli yöneticilerin dendir kendisi. ve herkesin derdi ile dertlenen duygusal hassas bir insan. bizim için çok değerli ve çok çalışkan bir arkadaşımız. ben şahsım adına ondan çok şey öğrendim ve aynı sunucuda bulunmaktan gerçekten çok mutluyum.

Set
Sena cana yakın ve meraklı biri, genelde dogru olanı yapmaya çalışıyor ama yapamasa bile çabalamaya baslaması bile güzel birşey bana göre, güzel bir tarzı ve kendine göre bir duruşu var, ins güzel günler hep onla olur, hayatında her daim basarılı olman dilegiyle :)

Hope. . . ✨

Konu Sim tarafından (12 Şubat 2021 Saat 12:55 ) değiştirilmiştir..