Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Şubat 2021, 20:04   #56
NisarAlaz
NisarAlaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
oMeN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tebrik ederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kardeşim, Sanal için geriye dönüp baktığında keşke olmasaydı dediğin bi mevzu kesin vardır en büyük hayal kırıklığı yaratan durum nedir diye sorayım değişiklik olsun.
Guzel bir soru sordun bende seni tebrik ederim.
Biliyosun malum forumda emeklerimiz cok seninde benimde omer olsun class son vukkuati disinda onunda emegi coktu.
Bole bakiyorum simdi yazik yani gercekten yazik kisisel cikarlar arasinda kalmistik aragorn olayi.hayal kirikligi diyebilirim metin iyi cocuktur ona destek amacli kalmistik ben isim vericem acik konusmayi severim baris system le benim aramda cok mevzular gecti onunla bile calistik bir sunucuda bana bir kac cumle kullandi whatsap uzernden ve ben o an kafamda forumu bitirdim biliordm ki forumun basina gecicek ve gecti gecmeden ben biraktim ben biliordm hatta omer bana baski yapti falan filan ben asker de iken actin sen bu forumu ve bir bayan arkadas oranin eski ust yonetiminde olan bir kiz senin hakkinda da bana ileri geri konustu @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cagirdi.biz burdayiz iyiki acmissin hayal kirikligi ozeti milltin elinde kukla olduk oldum keske olmasaydi

sen misin seni sevdiğim o kavga,
sen o kavganın güzelliği misin yoksa...