Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Şubat 2021, 02:09   #23
SuSKuN
SuSKuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Biz Reklamizi Gerekli Kurumlar üzerinden ve Şu an Bizi karalama çabası verdiniz alandan zaten veriyoruz bizim icin satın alınamayacak tek şey şeref dir allaha şükür olsun ki bu işlemleri paramızla yapma gayreti içerisindeyiz kalkıp üç beş user icin şahsımıza hakaret ettir çek insanlar deyiliz ve dedim gibi değeri miz olan Şerefimizi üç kuruşluk insanlara da sakız etmeyiz bakin hepimiz allaha inanan insanlarız bundan supem yok lakin siz hakikaten inançlı insanlar saniz surda bir çapulçu nun yazdigi ile yorumlar yapmak yerine gelip bize sorabilir diniz evvala gerek kanalimiz da gerek baska ulaşım yolları ile ben şahsıma real mekanimda da bu konuları gelip soran kardesimi hem ağırlar hem dinlerim asla sanal olarak bakmadım buraya evim neyse burasi da odur bunu açık yüreklilik le dile getirmekden asla çekinmem kocaeli cayirovaya yolu düşen dostlarıminda basimin ustunde yeri var kulağın ile duymadinsa gözünle görmedinse asla sahitlik etme kardeşim unutma bizi bekleyen bir çetin mahkeme var orda çıkmaz dediklerin karşına çıkar