Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Şubat 2021, 01:53   #22
Hakan
Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selamlar.. Bi Kaç gün Öncesinde. 8 10 Sunucu sAhibi Geldi Aynı görseLkikte Rengarenk Sitemizin Adı reklam oLmuş Diye.. Bir Çogu Tanıdıgından doLayı Senin Yapmayacagını biliyoruz Dedi Her geLenlede Konusunu Konuştuk haLa geLip Arada sobete Gelen sunucu Sahibi arkadaşlarda Var. Paylaşımı Yapan Arkadaş. Üye oLmuş Bunu payLaşmış gitmiş. şöyLe Yapayım meseLa Kendi Siteme Farklı Nickle Girip Bu yoruma Destek vrenLerin sunucunun Adı yazıp Burda payLaşayım. Buna oLumLu Yanıtmı vericeksiniz Dark Dışında yorumlarınızı eleştirmek Zorudnayım Arkadaş. Üye oLmuş payLaşmış Gitmiş. Kendi profiLinde. Sitesinin Adını biLe Yazamayacak kadar Önemsiz. Şuan Kendisinin o rekLamı Atandan Bir Farkı yok Bizim İçin. Forumda Yeniyim Bunu Dün Gördüm. Daha Önce görsem YanıtLardım. aLlaha Şükür Reklam Yapıyoruz önceLikLe Forumuzda da. görüştük GogLe Üzerinden de. onun Dışında böyLe Boş işLerLe uraşacak degiLiz. Bu Kadar Yoruma Bu açıkLamayı Yaptım Kişinin payLaştıgı reklam Yapandan Farksız Benım İçin Forum reklamLarıda böyle oLuyormuş demekki. Aynı Reklam atanı Resmi makamlara Şikayet eder inşallah ederse İnsanlık Adına Özrünü kabull Ederiz. Demem Oki. Gereksiz Bir payLaşımdı yorumumu Sadece Konuya yorum yapanlara Yaptım. güzeL geceLer ;)