Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Şubat 2021, 20:37   #17
Mylife
Mylife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhabalar,

Maalesef bu gibi iş bilmez kişilerin heves uğruna açtıkları sunucuların sonuçları olarak bu şekilde bir iş yaptığını sanan kişiler oluşuyor. Bu vatandaş her kim ise bizim sunucumuza da belirli zamanlar da gelmiştir. Gerekli spamfilter eklenmiş, kişi engellenmiş hatta birde bizzat kendim bu siteyi ziyaret edip yerin de görmek istedim. Gördüğüm sunucu sahibinin bile bizim sunucu da takılıyor olması idi. Konu sahibinin söylediği gibi bir cevap aldım bende ve daha sonra bizim sunucumuza gelerek yönetimimiz de olan kişileri tanıdıklarını söylediler ve kendilerinden dolayı olmadığını söylediler. Ben konunun üzerin de çok durmadım açıkcası çünkü artık bu şekilde atılan reklamlar hiç bir şekilde sonuç vermiyor, bu şekilde eğer senin sunucuna birisi geliyorsa o kişiden zaten hayır beklememelisiniz. Tabi şöyle de bir durum var '' Mert adam mert insanla dost olur, çakal çakalla dost olur. '' Böyle bir işi yapanın da adamlığından şüphe ederim ben.Yani kısaca, kazanç yerine her zaman eksiye düşeceksin ve bir süre sonra yok olup gideceksin. Geçmiş olsun.

i don't care if i'm misfit.