Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Şubat 2021, 02:36   #1
LeyLa
LeyLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Sohbetmevsimi.Com Reklam Rezilliği

Öncelikle herkese merhabalar. Böyle güzel bir ortama böyle bir ilk konuyla başlangıç yapmayı hiç istemezdim. O yüzden affınıza sığınıyorum.

Fakat 1 haftadır yapılan reklamlardan bezdik artık. Geçen hafta salı gününden itibaren sunucumuza sürekli bu reklam yapılıyor. Konuşmaya gittiğimizde biz yapmadık bizi sevmeyenler yapıyor diyorlar alay edercesine. Artık tüm reklamcıların arkasına saklandığı klişe bir tabir haline geldi. Biz yapmıyoruz bizi sevmeyenler yapıyor. Daha 1 aylık bir sohbet sitesi bile değilken kim sizleri sevmeyip adnıza reklam yapacak. Üstüne bir de bu sözü söyledikten sonra sunucularına girmemizi yasaklıyorlar. Velev ki siz değilsiniz neden girişimizi engelliyorsunuz?

İnanın arkadaşlar kaç arkadaşımla konuştysam onlarda bu reklamları aldıklarını söylüyorlar. Bir arkadaşımız sayesinde reklamı bu gece itibariyle engelledik.

Reklama ait görseli ekliyorum.

Kullanıcı arkadaşlarımızın isteği doğrultusunda nickleri gizlenmiştir. Zaten önemli olan kısım reklam yaplan kısım.
Lütfen yapmayın artık böyle şeyler.Lamerlik size bir şey kazandırmaz. Bugün sevmeyenler yapıyor yalanı atarken gerçekten düşman ediniyorsunuz.