Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Şubat 2021, 22:39   #6
Security-Bot
Security-Bot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fiber olunca ne oluyor ki?
Yılbaşı öncesi adsl kaldırdık artık sadece fiber kullanılacak binanızda dediler kabloları dairelere kadar çektiler. 14 gün internetsiz kaldık. Her gün araya araya bir hal olduk. Yok cihazınız ip adresi alamıyor 48 saat içinde çözülecek yok ip adresi alıyorsunuz da başka bir sorun var 48 saat içinde çözülecek. Yok başka bir sıkıntı daha olduğunu sanıyoruz teknik ekip gelip bakacak. Tam 14 gün sonra sorun ne çıktı? Cihazınız arızalıymış değiştireceğiz haydaaa başa sar. 14 günde 3 güne bir 20 gb internet hediye ettiler ama haklarını yemeyelim. Türk telekom gsm şirketinden size mağduriyetiniz giderilmesi için 20 gb hediye. Eee ama ben turkcell kullanıyorum. Olsun biz hediye ettik :) Sonra mı evde 2 kişi nete bağlansın internet falan yok. Arıyorsun hız testi yapın diyorlar sayfayı açmak için 10 dakika bekliyoruz.Telefondaki diyor ki bekleyin bekleyin açılır o. Ya hu daha test sayfasını açamıyorum hala ikna olamadınız mı yok olmamışlar. Kavga dövüş derken bir baktım aboneliğimi iptal ettirmişim kucağında koskoca çanak anten ile bir kardeşimiz gelmiş abi nereye koyalım diyor. Fiberi bıraktık uyduya geçtik uzay teknolojisi iyidir diye.En güzel yanıda bu oldu evin neresine gidersem gideyim çekiyor artık dua ediyorum birileri sıkılıp uyduya geçmesin diye yoğun kullanımdan hızımız düşmesin diye :)

Araştırmayı yapan arkadaş boşuna zahmet etmiş. Ne de olsa telefonundan istediğin kadar konuş istediğin kadar nete bağlan. Sülalen istediğini yapsın meclis ödüyor :) sonra biz halkın partisiyiz halkın şuyuyuz milletimizi şöyle severiz böyle severiz :)

Konu Security-Bot tarafından (02 Şubat 2021 Saat 22:41 ) değiştirilmiştir..