Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Şubat 2021, 19:23   #16
Sterben
18-02-2020
Sterben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

S.a. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] aslında öyle güzel anlatmışlar'ki kendimce bir şeyler eklemek istedim. Barış Ferhat konuşurken burayı açılacağını ilk dediği an logları bulamadım neredeyse sevinçten yanlarına gidip sarılmak istemiştim. Syst3m denilen sözde hacker ama kodlamadan anlamayan insana gelince hangi birini dile getireyim kardeşim dediği Sinan'a yaptığı ************************lari zamanında rakip forum açıp yönetimini kaçırması + domain ve hostingi kıza aldırması vbülteni lisansımız yok destek verin kızlar demesi. Her neyse onlar gibi maziye dönmek istemiyorum o foruma @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] gibi 2004'de üye oldum ama nf den dolayı bana kin besleyip Barış şaittir banlayıp üyeliğimi sildi daha sonrası Mohikan alınca forumu banımı kaldırıp 2009da yeni üyelik açtı sözde asla nick alıp vermezler değil mi? Ne nickler değiştirildi ne nickler verildi orada her neyse @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kardeşiz , DOST'tuz benim iyi günümde de sizler vardınız kötü günümde de beni normal üyede yapsan ( olmuşluğumda vardır :) ) her zaman yanındayım kardeşim.