Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Şubat 2021, 19:08   #13
aLmiLa
aLmiLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sizler smdi kendinizi aklamak için nasılda dier ares banlı görmez diye karalamlara devam ediyorsunuz. Yapılan tum konuşmaları okudum. Nick baskasına veriliyor sifee değişiyor haber dahi vermiyorsunuz . Oyalamak için her yol denendi tarafınızca. Diyorsunuzki makalaleri calıntı. Adam makale yazıor paylaşıyor weblerde ve calntı diyorsunuz Nİc verdıgınız Ares diyorki benim ısrarım olmadı onlardan adamın haberi yokmuş bile onuda okudum. Karalama çabasına girdiniz Aynı sey sıze yapıldaydı bu kadar basıt gorucekmıydınız cok merak edıyorum. Sadece kücücük bı olayken saptırıldıgını dusunuyorum. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] tanımıyorum ama saolsun ne zaman yardım ıstesem anında dönüş sagladı ki ayrıca tesekkur ederım bunun ıcın ama bn bu yanlıs goruyorum nick verdiğiniz ınsan baska konusuyo haberım yok dıyor kücücük bi mevzuyken konunun buralara gelmesi cok sacma hal almıs. Nıck alındıgı gıbı verılmesı cok uzun surmucek bıseydi buralara kadar gelmezdi. Bende bi suredır gırmıyorum bı kısı nıck ıstese anında verılecek mı ? Dıger kısının haklarına saygısızlık oldugunu dusunuyorum.

Herkes KusurLarı İLe Kusursuzun Peşinde..