Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31 Ocak 2021, 22:34   #29
MySeCReT
MySeCReT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Yazgı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba MySeCReT bey tebrik ederim. Kendinize ilke edip benimsediğiniz bir sözünüz var mı? Bizimle paylaşır mısınız? IR hakkındaki düşünceleriniz neler öğrenebilir miyiz?
Tesekkur ederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Ilke edindigim sözü imza olarak kullaniyorum zaten.Sana nasil davrandigimin mimarı sensin.Hayatta aslinda boyle degilmiyiz cogu zaman.Cunku iyi yada kotu davrandigim insanlarin bana kendilerinin ne verdiklerine,verdiklerine gore de benden karsilik aldiklarini bilmelerini istiyorum.

Forumla ilgili ise dış bir göz olarak okadar cok diyebilirimki.Farkli karakterden sunuculardan yuzlerce insan var.ve bir DJ yada 1 user icin dunya kavgalarin döndüğü IRC dünyasında bukadar insanin bir arada mukemmel uyumda saygi cercevesi icerinde bir arada toplanmasi bile basli basina buranin ne kadar kaliteli ve dogru isler yaptiginin gostergesi bence.Son zamanlarda gozlemliyorum ufak ufak saldirilar oluyor ama BUYUK islere yapilan ufak saldirilar EZİLİR kaybolur.Herzaman dedigim gibi burayi ve buradaki kisileri seviyorum.

ηrmη