Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Ocak 2021, 23:58   #1
Elyanura
Emektar
Elyanura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Doğum Günün Kutlu Olsun Reyhan'mm

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Nerden başlasamki kızkardeş.Hani bilaf vardırya gerçek dost diye.Gerçek dost dememeli aslinda dost dediysen gercek olmalidir zaten senin gibi yani Reyhan mm.Kotu gunumuzde birlikde ağlayıb iyi gunumuzdede hep birlikde kahkaha attik hem dost bunun icin degildirmi zaten.Gozlerin şişenedek ağlaya bilecegin kim ne der demeden saatlerce kahkaha atabilecegin.Ben anlatmadan icimdekileri yaşadiklarimi enufak bir kelimemden anlayabilen.Asıl dost sen anlatmadan seni anlayandir.Kavqalarimiz oldumu evet çok hemde.Ama hiçbir zaman dışarıya yansıtmadık bunu.Birbirimizin karşısında durduğumuzu kimse anlamadi hep birmiş gibi haraket ettik ki oyleydi zaten senle benim kuslugum en cok 1gun alir tatli kavqalar
oda.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Evet gelelim asıl konuya saat 10;56dan erken kalkmayanım( Reyhan, 10:56Günaydın ;d Reyhan 10:37Günaydıııınnn).
Her 10dakikadan bir tovbe diyenimDD(Reyhan, 11:19Tövbe bismillah Ahahahaha Reyhan,12:31Tövbe tövbe)
Başımınn belatoneri dd(Reyhan, 11:42Ahahahaha Belatoner gibiyiz Bela çekiyoz xjdje)
Kalbimin cumhurbaşkanı(Reyhan, 0:28 Sanki cumhurbaşkanıyım)
Her işe yetişen elinden herşey gelen kızkardeşim(Reyhan, 21:05Bende dayımlar geldi yemeğe.Balık yaptım saatlerdir Çay hazırla tatlı)
DDDurmadan yaşlandim diyenim(Reyhan, 22:28Yaşlandım kanka)-Tebrikler yaşlandinn dd
İyiki dogdun yuzumu herdaima gulduren Sırdaşım.O nur yuzun hep gulsun inşallah çunkii sana gulmek çok ama çok yakışıyor.Kalbin gibi ömrunde guzel olur inşallah canim.O guzel gozlerinden asla yaş akmasin oguzel guluşunu asla kaybetmemen dilegiyle. Nice mutlu ve birlikde yillara kızkardeş

"Kalbindeki cama bir taş değer, dosttandır
kırılınca anlaşılır kalbin camdan olduğu
kalbin bahçesinde bir gül solar, dosttandır
dostun varsa taşı güle sayarlar, akşamı güne
dostum varsa sözümü şiire sayarlar, beni şaire
dostum var, öyleyse ölebilirim bile!"
nede guzel demiş Haydar Ergulen
..

Konu Faruk tarafından (24 Ocak 2021 Saat 12:49 ) değiştirilmiştir..