Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Ocak 2021, 17:17   #15
Lareina
Özel Üye
Lareina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Ottoman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Arkadaşlar her birinize ayrı ayrı iyi dileklerinizden dolayı teşekkür ederim..
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Bana ve arakdaşlarıma karşı göstermiş olduğun incelikler hoş görun sohbetın nezaketinden dolayı teşekkür ederim
İrcRehberi ailesi Sizlerede ayrıca bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı Teşekkür ederim..
İlk kendime adıma bende teşekkür ederim.
Sonra IR adına.
Başarılarınız daim olsun.

“Size kafamda bir hüküm giydirmedim bayım. çünkü benim kafamda cezanız idamdı. ama sizden kafamda dahi öldüremeyecek kadar nefret ediyordum. Çünkü ölüler kokardı ve zihnimde ölünüzün kokusunu dahi istemiyorum...”