Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Aralık 2020, 09:54   #91
Swat
Pope Pius XIII
Swat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar anladığım kadarı ile bir konu var ortada, bir bayan arkadaş başka sunucuya gitmiş ve kanalda kadına neden bize ihanet ettin felan diye sorulmuş. Da ben ortada pek bir ihanet göremedim, isteyen istediği yere gider girer konusur görev alır hadi tamam onu geçtim , siz neden bir birinize durmadan sataşıyorsunuz. Hepiniz yetişkin aklı basında insanlarsanız isteseniz sorunu bir grup acar yada bir sunucuda toplanır oturup konuşursunuz, benim anlamadığım burada neden bir birinize sataşıp küfür ediyorsunuz ? yada tehdit ediyorsunuz ne sanıyorsunuz siz burayı ben burada bunu rezil ederim felan mı ? Gençler burada olan ben konuyu kitledikten 5dk sonra unutulur sizi hatırlamazlar bile insanların türlü türlü dertleri var sizin aranızda olanları umursayacaklarını pek sanmıyorum, en fazla 1 hafta konusulur sonra adam nickini bile hatırlamaz değil isminizi, bence siz bir araya bir toplanın güzelce. Efendi yaşına olgun dürüst insanlar olarak bir biriniz ile görüşün, ayrıca bu forumda kim küfür ettiyse ceza alacaktır ben bile rahat rahat konuşamıyorum ki kimsenin küfür etmesine izin veremem kusura bakmayın