Konu: IR-Bebek
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Aralık 2020, 20:56   #1
Elyanura
Emektar
Elyanura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart IR-Bebek

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ona kotuluk yapanlarin bile hep gulmesini ister.Ah benim saf kardesim

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] dedikoducu insanlardan bikmis durumda dovcek ensonunda zor duruyo

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ayy kiyamam yine olaylara fransiz kalmis

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mm biyandan yemek yerken biyandanda dedikodu dinliyo massallah on parmaginda on marifet

[/url]
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] abi:sinirli ve saskinlikla yine bunlar napmis diye izliyor

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kanka ben susuyim resim konussun

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ayy bukizlar cokmu tatli nee?

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] m yine imajinla yakiyon

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mm oyle sakin durduklarina bakmayin yani

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] anladin sen

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kankasi serdara guzel haberi verince

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] abi seni buldum

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mm

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] he sanag dedik

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kizcak kesinBandana icin buda

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] oyle ciddi durduguna bakmayin boyanin arkasindakine dikkat