Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Aralık 2020, 17:09   #7
Sena
Sena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mesela bizim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] da sunucumuzun sanatacisi daha onu dinlemedi bazilariniz tavsiye ederim bu aralar tatilde kendisi döndügünde güzel yayinini dinleriz yine insallah.
Aslinda hepsinin kendine göre bir Rengi var hepsi cok basarili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadasimizda cok güzel ayri bir renk katti geceleri göbek atiyoruz uyku modundan cikartiyor bizi @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mm de öyle cok keyifli yayini ile eglendiriyor bizleri. ve tabiki @GüNeY dogal ortamda horoz ve jet sesleri ile muhtesem eglenceli yayini ile @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mm da güzel siirleri ile ve fesatlara Soda ile son günlerin gözde Dj lerimizden.. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] desen o Prensesimiz zaten hem Ay`in Dj i secildi hemde Sunucumuzun daimi Dj lerinden ve Apcamin kizi her alanda profesyonel zaten fazla söze gerek yok @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] de yabana atamam onunda formati cok hosuma gidiyor degisik yeni sarkilarla kulagimizin pasini siliyor @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mm da öyle Arabeskin dibine vuruyor Arabeskin Kralicesi o icinde gizli bir Bergen yasiyor @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] k da keyif veriyor @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ile güzel renk kattilar Yayinlari ile. @aLi55 zaten ustasi bu isin ah bide herzaman gelse daha iyi olacak :siritan: ve tabiki de @Lilith mm bakma öyle güzel güzel ile sabaha karsi yayini ile beni bile uykusuz birakabiliyor daha ne diyim ismlerini daha sayamadigim bütün DJ Arkadaslarimiz hepsini cok seviyorum iyi ki varsiniz iyi ki Bbizdesohbettesiniz basarilarinizin devamini dilerim ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mm canim benim emegine saglik seninde ayriyetten.. iyiki varsiniz sizi seviyorum

S & S

Konu Sena tarafından (08 Aralık 2020 Saat 17:16 ) değiştirilmiştir..