Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Kasım 2020, 09:59   #1
Raina
portrait of beauty
Raina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart valizin ne kadar aldı ?

Eve yeni geldim. Saat 20.20 Batıl inanca göre iki aynı rakam birbirlerine denk gelince birisi seni düşünüyor derler.
Sen sen ol; sakın beni düşünme.
Mutluyum ben. Az önce dişlerimi fırçalarken diş macununu ortasından sıktım. Kalktım bir yumurta demledim; birazda çay kırdım. İşte o kadar anlamsız bir mutluluk var içimde.
Bir sigara yaktım. Ve
'ulan dedim Kızım ;bu aşk sana göre değil. Kıskanmak, sahiplenmek falan.. Bunlar eski günlerde, eski zamanlarda kalmış.(tıpkı senin de eskide kaldığın gibi) Artık kıskanmak, sahiplenmek bunaltıyor insanları.'
Hani diyorlar ya; 'biri beni çok sevsin onun için ölürüm diye' (ya hepsi faso fiso)
Siz hiç; neredeydin bu kadar saattir mesajına; beni çok bunaltıyorsun cevabını aldınızmı?
Siz hiç; o hali ne öyle diye sorduğunuzda; bana ailem bile bu kadar karışmıyor cevabını aldınızmı? Peki yoksa;
Siz hiç; o konuştuğun kimdi lan diye sorduğunuzda 'arkadasım 'cevabını duydunuzmu?
Kıskanmak ve sahiplenmek bunaltıyor artık insanları. Zoru görünce s*ktirip giden insanlarla dolu her yer. Öyle uğrunuza ölenler falan yok. Hani; beni böyle seven için ölürüm diyenler var ya. Hah işte onlar; sizi her gün bu tip bir insan olduğunuz için öldürüp öldürüp diriltiyorlar biliyormusunuz?
Bilmiyorsanız; s*ktir edin nasıl olsa er ya da geç öğreneceksiniz.
Demem o ki; boşverin çayı kırın; yumurta demleyin; yemeğe tuz yerine şeker atın; ve hatta ayakkabınızı ütüleyin.
Bunlar olsun hayatınızdaki en büyük, yanlışlar. Başka birisi değil. Neyse Ben bir sigara ısıtıp geliyorum.

Alıntı

Kaliteli insan işiyle , boş insan kişiyle uğraşır !!!

Konu Yazgı tarafından (28 Kasım 2020 Saat 10:25 ) değiştirilmiştir..