Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Kasım 2020, 22:25   #24
kahlan
kahlan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Kaf Dağı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sana sözüm şu inan boş bir adamsın beni tanımadığın ne kadar belli brn mi karı kıza yetki veriyorum :)
Ya sen özellikle gönderfikleri özellikle uğraşma içinde olduğunuz ne kadar belli çok çok doğru sizin ne amacınız olduğu
Biz bu şeye grlemden susuyoruz loglar ortada kendi ayıbına bakmadan başkasına laf etmiceksin
Sana öğüt değil hiç bir şey fayda etmez
Yorum bulunmak bile sana zor kimi nesi kimin fesisin çok merak etttim :)
kaf dağı sen ne cahil adamsın eskiden böyle dildi den bozmuş sanal seni ben sözlerime baktım yine diyorum kimsenin anasına avradına bacısına küfür etmedim dolanmadım senin sahiplnediğin adam korudun adam anama küfür etti bende senin anana onun anasına küfür etseydim acaba bana böyle sakin sakin cvp vermrmiydin bak güzel kardeş ben seni o savunduğun şerefsizi bilmem ama ben onurum haysiyetim şerefim için yaşayan biriyim onun için bizim için bu iş namus işi ama sizler bilmezsiniz bunu analamak içi hayata aynı pencereden bakmak lazım anaya bacıya küfür edenler neara adam oldu senin yanında sen eskiden böyle dildin haikaten yazık sana yeminle yazık ananın yüzüne bakabiliyomusun eve gidince utanmadan83 yaşında bir şehit anasına küfür eden şerefisizi savunan bir adam oalrak tarihte sanalda seni unutmaz kardeş evinden çağandan çoluğundan çıkar unutma yarında var sabahta var gecede mahkemeyi kübrada var mezarda var unutma insana ekmek ile su kadar şeref hasysiyet onurda laızm burda benim mesahımı haklılığmı görenler mesaj yazdı bana onları atsam sen utanırsın jhepside senin bu tavrını eleştirmiş burası benim açtığım bu sayfası asla kapamaz sen kork kardeş ben neden korkam anlım açık başım dik hamdolsun seninde anana onunda anasına daha küfür etmedim