Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Kasım 2020, 14:11   #1
Zilan
Haje
Zilan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Seni Sensiz Yaşadım

Ah ulan ah... Neden çıktın karşıma? Neden oynadın umutlarımla? Ben sana demedimmi, deli severim deli sevilmek isterim. Maden cesaretin yoktu. Maden korkuyordun neden girdin hayatıma??? Kutlarım seni... Beni ençok sen mahfettin. Çünki en çok ben sevdim.Sen hiç sevmedinki zaten. Sevseydin en çıkmazımda yanımda olurdun. Sevseydin beni hep korurdun. Sen sevmedin. Sen sadece gönlüne iki günlük macera aradın.Geçte olsa öğrendimki beni hiç sevmemişsin baskasını seviyormuşsun. Olabilir sevebilirsin. Hemde benden güzelmiş, dalga dalgaymış sacları... ya gözleri mavi,yeşil yoksa siyahmı? Kahverengi yada elamı? Ya onu bunu boşverde oda benim gibi fedakârmı? Hiç sanmıyorum. Çünki sevmek nedir bilirmisin? SENI SENSIZ YAŞAMAKTIR ve bunu kimse yapamaz bunu ben yaptım. Ben SENİ SENSİZ YAŞADIM ula... Unut dediler bana unutmadım daha dogrusu unutmak için hic bir şey yapmadım. Çünki anlamsız olurdu sana olan sevdam sevdam uğruna yaşadığım acılar.. Ben unutmadım unutmayacamda. Zaten SENİ SENSİZ SEVMEK daha gerçek En azından umudum oluyor Bir gün gelecek diye... Seninleyken icimi korku sarıyor seni kaybederim diye.... Heeeeyyy!!! Elin oglu aklının bir köşesinde duruyormuyum hâlâ? Nasılda gülüyorsun değilmi? Ahmak kız nasıl oynadım seninle nasılda eğlendim. Bunları geçiriyorsun aklından degilmi? olsun sen böyle düşün. Ben sana demiştim zaten Ben BOTANIN KIZIYIM anadan doğma yasaklarla büyüdüm. Herşeyi gözlerime yükledim. Seni sevdim ula seni sevdim.. sen bana TÜRKÇE BAKARKEN BEN SANA KÜRTÇE SEVDALANDIM ve anladımki bu sevda sana ağır geldi kaldıramadın. Çünki ben gerçektim sen ise yalan... Şimdi git gidebildigin kadar uzaklara bütün yollar senin olsun. Haa unutma SENİ BEN GİBİ SEVENİ DE zor bulursun;) Zilan Kaya