Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Ekim 2020, 21:10   #30
Eftamintokoftiden
RE2PECT.
Eftamintokoftiden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ihaveanidea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
17 Mayıs 2000, Arsenal ve Galatasaray karşılaşmasında maç penaltılara kalmışken TRT spikerinin "Tanrı bizim kazanmamızı istiyor, Aman Allah'ım." demesi hakkında ne düşünüyorsun?
Sakın kader deme kaderin üstünde bir kader vardır ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır..
İngilizler tanrıyı fifaya şikayet etmişti diye bir olay vardı gerçek mi?

Alıntı:
Lord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tbrk ederim seco,

1 - benim hakkımdaki olumlu/olumsuz düşüncelerin nelerdir?
2 - neden bu nick name ?
3 - illaki bir yerde yaşamak isteseydin neresi olurdu?
4 - yeşil beyaz eflatun sarı hangisi daha ağır basıyor lakersci?
5 - imza atarlı sözler.org ok bb :*
Bir bursasporlunun bir ankaragüçlü hakkında olumsuz düşüncesi olduğu nerede, ne zaman görülmüş?? Olumlu düşüncelerin kafanın güzel olması diyeyim hepsini kapsasın.. Karantinadayım ben yorma beni..
-
Bursa iyidir candır.
Edit: aga şaka ya Norveç olur İsviçre olur.. Sen seç
Her zaman yeşil beyaz bu soruyu duymamış olayım..
Atarlısözlere bakalım bir ara

Alıntı:
oMeN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2 - neden bu nick name ?

aynısını bende sorayım
Alıntı:
Aslı esası olmayan demek. Uydurma,yalandan,yalancıktan gibi anlamları da mevcut.
IRC'den sıkılmıştım ve zamanında bırakmaya karar vermiştim. 2 yıl kadar girmemiştim. Bazı sıkıntılar oldu, boş zamanım çoğaldı ben de sıkıntıları atma ve geyik yapma,eğlenme amacıyla geri dönme kararı almıştım. Tamamiyle boş yapmak için giriş yapacaktım ve tabiki sizde bilirsiniz ki öyle olmaz
Daha önceden takıldığım birkaç sunuculara girdim saçma sapan nicklerle (örnek: amadinlemiyorsunkibidinle)
O sıralar twitterı çok aktif kullanıyordum. Argo sözlüğü diye bir hesapta karşıma çıktı, hoşuma gitti ve kullanmaya başladım.
Zamanında bir forumda açıklamıştım.. Yarısını aldım yetmezse devamını da şeederim..

Konu Eftamintokoftiden tarafından (15 Ekim 2020 Saat 21:13 ) değiştirilmiştir..