Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Ekim 2020, 21:46   #26
Eftamintokoftiden
RE2PECT.
Eftamintokoftiden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ihaveanidea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
fm 2020 başlamayı düşünüyorum, kurs veriyor musun acaba?
Her şeyi anlatırım sana, senin canın sağ olsun.

Alıntı:
Reyhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ımm ben seni tanıyorum zaten ne sorsam acaba ;haha

1.IR senin için ne demek?
2.Senin için dostluk nedir?
3.Asla affedemem dediğin bir şey var mı ?
4.Forumda en beğendiğin 3 yönetici? Sebepleri?
5.Çağın hastalığı nedir?

Teşekkürler şimdiden ;ççk
1. Bomboş kalbimin odaları bomboş.. (Bu soruya içtenlikle cevap verirdim ama amalar yasak bize keşkeler kilitli..)
2. Valla bizim 1-2 tane dostumuz var, geri kalanlar tanıdık.. Hani bir şarkı keşfedersin de bıkana kadar dinlersin ya en son kusasın gelir falan heh işte hiçbir zaman bıkmadığın ve bıkamayacağın kişiye denir bence dost.
3. Bana genelde yanlış yapılmaz ben yanlış yaparım bu sebepten bunu hiç düşünmedim ama aldatmak diyeyim.. Hatta ihanet diyeyim daha geniş bir cevap olur.
4. 1 mumdur 2 mumdur 3 mumdur.. ( Hiç kimseyi beğenmiyorum gibi bir yorum yapsam bu kendini beğenmiş ne diyor derler.. Derler de derler.. Demesen de dedi derler.. Seni de demediğim için üzüldün mü? Üzülme. Boş işler.
5. Korona değil mi ya? Düşünmeme hastalığının adı ne ola ki? Var mı böyle bir hastalık? Varsa o. Erkeklerde abazalık kadınlarda kendini beğenmişlik de diyebiliriz. Bir sürü hasta var hangi birinden sayayım? Ben bi' de klavye başında g*t büyütüp hiçbir şeyi ciddiye almayan her şeyle dalga geçen kişilere ayar oluyorum. Var mı böyle bir hastalık? N'olur var diyin.