Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Ekim 2020, 14:45   #6
Yazgı
Huysuz ve tatlı kadın..
Yazgı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Rima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayat her zaman herkese eşit davranmıyor ne yazık ki. Buna benzer bir yaşanmışlığım var ve okuyunca sanki kendimi gördüm hikayede. Yaşanılan her acınında kattığı şeyler oluyor tabi güçleniyorsun. Emeğine, kalemine sağlık canım. ;ççk
Sen güçlü kızsın.Güzel yorumun için teşekkür ederim tatlım :*

Alıntı:
Elyanura Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Okurken agladim cidden cok anlamli bi yazi seni oguzel kalbinden opuyorum canim Emegine oguzel yuregine saglik
Elyanura hanımcım ağlama sen. Güzel yorumun için teşekkürler ;ççk

Alıntı:
SiLa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
annem hayatta, kendimde anneyim, @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kelimeler boğazımda düğümlendi ALLAH Hazreti Eyyub sabrı versin
Sila hanım Allah size de evladınıza da hayırlı uzun ömür versin. Hikaye yaşanmış bir olay değil hepsi kurgu. Sizi uzmek istemem. Güzel yorumunuz için teşekkürler ;gul

Alıntı:
Publisher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bazı duyguların açıklaması olmasını çok isterdim. Veyahut kendi iç çatışmama objektif bir şekilde bakarak betimlemeyi isterdim. Sahi hiç siz yolun sonuna geldiğinizi düşünüp, yutkunmada güçlük çektiniz mi? Bunu yaptıktan sonra gelen darbelerden kendinize kalkan biçtiğiniz mi?

Evet, geçmişi değiştiremiyoruz.
Evet, bağırmak isteyip de bağıramadığımız şeyler yaşıyoruz.
Evet, her defasında güçlü çıkmaktan da yoruluyor.
Ama..

Her şeyin bir sebebi, tecrübemizin bir imtihanı var; unutma.
Bazı şeylerin açıklaması gerçekten yok. Kimler neler yaşıyor bilemediğimiz gibi bilsek de konuşmadığımız gibi bir şeylerin üstünün kapanmasına müsaade ettiğimiz gibi.. Ne bileyim ruh halim benim de değişiyor bu hikayeyi yazarken. Güzel yorumun için teşekkürler canım..