Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Eylül 2020, 10:42   #11
AsLaNbEy
Hattı müdafaa yoktur, sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır. Vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz
AsLaNbEy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart FixChat.Org Duyuru Duyuru Duyuru

DUYURU DUYURU DUYURU

SevgiLi İrc Rehberi Ailesi Ve FixChat.Org Ailesi

Sunucumuza Dün Sabah Başlayıp Akşama Kadar Saldırı Devam Etti.Ben Ve Ekibim Kimsenin
Emegine Saygısızlık Etmedik.Ve Her Sunucuya Gidip Hayırlı oLsuna Gitmisligim Vardır Ne Kimsenin Kanalından User Aldık.Ne Başka Birşey.Her Zaman Saygı Çerçevisinde Kimseyi Kırmadan Sunucumuzu Yönettik. Saldırı Konusunda Adı Geçen Bir Kaç Arkadaşla görüsdüm Benle Düşman Olmadıgını Ve Saldırı Yapmadıgını SöyLedi.

Ama Bunu Burda Herkesin Huzurunda Söylüyorum Buqun Benim Huzurumu Kacıranlar Yarında Bir Başkası Onun Huzurunu Kaçırır.
Emege Saygı Duy Emegine Saygı Duysunlar Yoksa Çok Pişman Olursun...

+

Saldırı Yapan Şahıs Burdan Biriyse Gelsin Sunucuda Beni Bulsun Derdini Bizzat Bana SöyLesin Saldırı Yapmak Çözüm deqiLdir.Yoksa Ben Saldırı Yapanı Bulursam O Zaman Herşey Çıgrından çıkmış oLur. Ve Benım Yapacaklarımı Kimse Durduramaz...

İrc.Rehberi Ailesine Verdigi Desteklerden @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Sonsuz Tesekkureler...

Aşk bir güneşe benzer.