Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Ağustos 2020, 19:38   #32
Ece
Ece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
oMeN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Forumu yeni açmışız sunucuları geziyorum lafazana bi gireyim dedim sağolsun @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşımız karşılamıştı, epey bi zaman ses seda çıkmadı davetimize Sonrasında bi gün baktım ki Ece gelmiş o gün bugündür gerek @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] olsun gerek @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] olsun gerek @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] olsun verdikleri destek kendi alanlarındaki ilgi alaka muazzam ötesi. kısaca bir aile olduk iç içe ALLAH bozmasın. Bu güzel röpörtaj içinde @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sizlere tşk ederim güzel bir iş çıkarmışsınız elinize emeğinize sağlık ;khv
Amin guzel insan cok tesekkur ederim

Alıntı:
Öykü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emeginize saglik süper olmuş bu arada @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] de cok sevdigim Naif kibar saygili insanlardan birtanesi güzel insan saygilar ;68
Canim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'cum cok tesekkur ediyorum
Seviliyorsun ;ççk

https://megaresim.com/upload/fe06aa64.gif