Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Ağustos 2020, 18:37   #30
MeftuN
MeftuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

[QUOTE=oMeN;170570]Forumu yeni açmışız sunucuları geziyorum lafazana bi gireyim dedim sağolsun @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşımız karşılamıştı, epey bi zaman ses seda çıkmadı davetimize Sonrasında bi gün baktım ki Ece gelmiş o gün bugündür gerek @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] olsun gerek @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] olsun gerek @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] olsun verdikleri destek kendi alanlarındaki ilgi alaka muazzam ötesi. kısaca bir aile olduk iç içe ALLAH bozmasın. Bu güzel röpörtaj içinde @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sizlere tşk ederim güzel bir iş çıkarmışsınız elinize emeğinize sağlık ;khv[/QUOTED

Denirki iş olacağına varır yada akacak su yolunu bulur ve daha nice özdeyiş ile bu güzel durumu özetleyebiliriz sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] .Bazen bir araya gelmek yada ufak bi yakınlaşma kalıcı ve değerli arkadaşlıkların doğmasına yetebiliyor.Güzel düşüncelerin bizi mutlu eder...bilmukabele diyorum.

Ne kadar yakın olursan ol, bazı şeyler hep uzağındadır..

Konu MeftuN tarafından (25 Ağustos 2020 Saat 18:40 ) değiştirilmiştir..