Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Ağustos 2020, 12:53   #1
Queen
Moderatör
Queen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arrow Kendimize zaman..

Ne güzel bir gün dimi .. İstanbul u yakıp kavuran günlerin ardından muhteşem sağanak yağışın etkisi ile yatağımdan fırladım....
Sahi neydi bu havanın etkisi mi bende ki hoyrat haller :)
Oysa ne çok korkardım çocukken..Şimsek çakması,sağanak yağış vs..
Küçükken bulutların çok sinirlendiğinde yağmur dan sonra taş attığına inanırdım :)
gülmeyin ya da gülün ya :) mu masumane düşüncelerin olduğu yaşlara hangimiz dönmek istemezdik dimi :) Sanırım arada derin nefes alıp iç geçirenler var kaçmayın hissediyorum çünkü bende aynı duygudayım.
O kavuran sıcağın ardından gelen rahmet " üzülme Rabbin seninle beraber" amenna.Ne kadar daralırsak ne zaman göğsümüz ağzımızda olsa mevlanın varlığını bütün hücrelerimizde hissetmek..ya da hissetirilmek.
Ofisin camından bakıyorum altta güzel bir fon müzik çalıyor merak edenler için paylaşabilirim Evgeny Grinko - Field ...ara sıra açar dinlerim:)

Nerde olmak isterdiniz şu an da şu saatte ? Yorumlarınızda bunu paylaşmanızı isterim açıkcası :)
ama bana bir ortaköy lazım miss gibi bir kumpir ardından elimde 2 şekerli açık çayımla sahilde bankta oturmak ..Özlemişim hemde ne çok hani herkesin yanlız kalıp sadece kendini dinlemek istediği anlar olur ya sanırım o andayım..Belli yerlerim vardır ortaköy sahil ,üsküdar salacak..
Eğer elinde bir çayı ,gözleri denize uzun uzun bakan bir kız görürseniz seslenin olur mu :)

" ben "im o ...

Hatta seslenmeyin bir çay alıp sizde katılın..Bazen kendimi kaybettiğimde bulmaya gittiğim yerler belli...
Giderim alırım,silkelerim üstü başı perişan olmuş serseri kimliğimi biraz homurdanır biraz sever ama incitmekten de korkarım kendimi..Yinede iyiki var ım :)
Sahi ya insan kendisini kaybedip tekrar bulmak için ne yapar ?
Bazen karşımızdaki insanlara kendimizi unutturmalarına neden imkan veririz ki ?
son günlerde en çok uyguladığım bir terapi var yürekten tavsiye ediyorum yaslan arkana aç sevdiğin bir eseri kapa telefonunu " bugün sizi dinlemicem sevdiklerim"..... Ben kendimi dinleyeceğim..
Haykırın bunu evrene
Ben karşımdakilerini dinlemekten kendimi ne çok yanlız bırakmışım oysa bana ben lazım ım..
Yok öle Rafet in dediği gibi " bana sen lazımsın " vs..
bana bir "BEN" lazım
ben varsam karşımdaki var olur..Ben kendimi dinlemeye gidiyorum eşlik etmek isteyen varsa buyursun söz çaylar benden ama simit senden =)

sevgilerimle...

Queen

Konu Queen tarafından (29 Nisan 2021 Saat 14:07 ) değiştirilmiştir..