Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Mayıs 2024, 10:41   #23
Lareina
Ben şarap kadınıyım, şarap bir kültürdür. O sever bu sevmez, beni ilgilendirmez.
Lareina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Boreas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kusura bakma ama şimdi admin diye görevini yapıyor diye ucu açık bir cümle kurarak insanların sinir uçlarına basmış oluyor . Şimdi ben adminim diye buraya insanların sinir uçlarına basacak 100 tane konu başlığı sıralarım . Ama yapmam neden insanları inananları yada inanmayanları karşı karşıya getirip tartıştırayım ki . Kaldı ki dinin emrettiklerini inanan bir insan inanmayanlarla tartışırsa onlardan ne farkı kalır ki . O yüzden bir başlık seçerken biraz daha dikkatli olmakta fayda . En iyisi konu başlıgı açılacağı zaman ircrehberi nin admin skype grubu var orada öneriye sunulup ona göre açılması gerekmektedir . Saygılar …
Herkes kendi halinde yorumunu belirtmiş ben burada bir büyüyen tartışma göremiyorum
ki keza o durumda müdahale edilir kendi adıma düşüncemi belirttim hangi kelime gelirse gelsin
sorunun anlamı belli olacak bize katliam demiyor soruyor sadece.
Sorun arayan sorun bulur cevap vermek isteyen cevaplar ve konuyu kapatır.
Benim tarzım zaten saygıdır düşüncelerinize saygım var ama katılmıyorum burada kimsenin sinir ucuna neden dokunarak olumsuz bir algı yapmak istesin ler.

İyi forumlar.