Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Nisan 2024, 13:13   #16
Kahve
Kahve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Ardanl_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] öncelikle tebrikler bunu hakettigini düşünüyorum

Bize kendini tanıtır mısın?
Hayatında olmazsa olmaz kuralların varmıdır varsa nelerdir?
Hayatında en çok nelerin olması seni üzer?
Forumla tanışma hikayen nasıldır?
Forumu sana sevdiren yönleri nelerdir?
Hayatında hiç rezil olup sonrasında defalarca güldügün bir olay yaşadınmı yaşadınsa nedir?(Olmazsa olmaz sorum )
Sanal ve reel hayatında başarılar dilerim
Öncelikle tşk ederim aslında hiç sevmiyorum kasılıyorum bu tarz şeylerde

İsmim Özlem aslen Kayseriliyim ama Ürgüp de yaşıyorum 45 yaşındayım evliyim çalışmıyorum koca parası yiyenler kulübündenim :)
Sevdiğim insanları kaybetmek
Aslında forum geçmişim uzun yıllara dayanıyor bulundugum bi sunucunun forumuyla başladım o gün bugündürde forumcuyum diyebiliriz ayrıca buranın kardeş forumunda yönetimdeyim uzun zamandır.Burayla tanışmama ise @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] vesile oldu ilk zamanlar ara ara bakıyordum son zamanlarda ise sık gelmeye başladım ortamı sevdim.
Benim gibi dışarıya çıkmayı çok sevmeyen insanlar için güzel bi ortam gerek oyunlar olsun gerekse yapılan paylaşımlardan öğrendiklerimiz kendimize bişeyler katmaya vesile oluyor yeni insanlar tanımak ayrıca güzel.
Hiç rezil oldummu evet bi kaçkez rezil olmuşluğum var :) Bi yakınımın düğününde düğün salonuna girer girmez merdivenden düşmüştüm nasıl toparlanıp hiç bişey olmamış gibi davrandığımı hatırlamıyorum bile şimdi bir araya geldikce hatırlayıp gülüyoruz.
Kuralcı birimiyim kesinlikle değilim sanırım bunda burcumunda etkisi var :)

Biz kuşlara emanet ettik yüreğimizi
Kendi vicdanında özgür ,
Kendi gökyüzünde göçebe ,
Kendi vatanında sürgün.