Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Mart 2024, 23:26   #11
merecnes Ayın Yıldızı
merecnes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Brittle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] tebrik ederim.. Bir kaç soru sorabilir miyim?

1- Mere kimdir bize kısaca kendini tanıtır mısın?

2- Forumlarla tanışma hikayeni anlatır mısın?

3- Hayatında olmassa olmazın nedir?

4- Değiştirebilme seçeneğin olsaydı hayatında neleri değiştirmek isterdin?

5- Mantık mı ? Duygusallık mı? Kararlarında hangisi ön plandadır?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler
Merhaba @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] öncelikle teşekkür ederim.
Mere kimdir; Karadeniz'in güzel incisi Giresun'da doğdum büyüdüm. Lise döneminde ailemin işi gereği İstanbul'a yerleştik, eğitim hayatına İstanbul'da devam ettim.On iki senedir kamuda Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik öğretmeni olarak görev yapmaktayım.Yaşam boyu öğrenmenin önemine inanıyorum . Okumayı ve yeni şeyler öğrenmeyi seviyorum.
Forumla tanışmam çok sevdiğim ,değer verdiğim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'in tavsiyesi ile oldu , öncesinde forumun varlığından bile haberim yoktu.
Olmazsa olmazlarım; insani değerlerin bu kadar yıpratıldığı dönemde kişisel ve toplumsal değerlere saygılı öğrenciler yetiştirmek, onlara sorunlarını çözmekte yardımcı olmak.
Hayatımda değiştirmek isteyeceğim bir şey yok ama zamanda geriye gidebilme şansım olsaydı rahmetli annemi vefat etmeden son bir kez görmeyi isterdim.
İkizler burcu biri olarak karar vermekte zaten çok zorlanan biriyim 😊 duygusal biri olmama rağmen son kararı mantık çerçevesinde vermeye çalışırım.(Karar verebilirsem tabii ki)😊