Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Mart 2024, 23:30   #8
BuğLem Ayın Yıldızı
BuğLem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Ardanl_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] tebrik ederim öncelikle
Müsadenle bi kaç soru sormak istiyorum

Bize kendini tanıtır mısın Buğlem kimdir?
Hayatında olmazsa olmazların nelerdir?
Hayatında en mutlu oldugun anını bizimle paylaşırmısın?
Arkadaşlık edinirken dikkat ettigin en önemli 3 faktör nedir?
Sanal ve reeli ayıracak olsan arasındaki farklar nelerdir?
İrc rehberi forumumuzla tanışma hikayeni paylaşır mısın?
Forumumuz hakkında görüşlerin nelerdir?

Sanal ve reel hayatında başarılar dilerim
Çok teşekkür ederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] .
.Buğlem kimdir?
Buğlem; 1989 Samsun doğumlu ve Samsun'da ikamet ediyorum.
.hayatımda olmazsa olmazlarım..Annem başta olmak üzere tüm aile bireylerim.
.En mutlu olduğum anım..bir çok kez mutlu olduğum anlar var elbet lakin en son olandan bahsedeyim,Annem in rahatsızlanıp yoğun bakıma yatırdıklarında ümit yokmuş gibi evraklar imzalattılar bana ve Anneciğim iyileşip çıktığında yeniden doğmuş gibi olmuştum :)
.Arkadaş edinirken önemsediğimm en önemli faktö;beden dili, üslup ve samimi olduğunu hissettmem.
.sanal ve Real arasında bir fark göremiyorum insan her yerde insandır ve kendi öz benliğini yansıtır. Sanal realin aynasıdır tezini savunuyorum.
.ircrehberi nin varlığından haberim vardı ama hiç giriş sağlamadım,ismim burada kayıtlıydı lakin bana ait bir kayıt değildi.Forbidden arkadaşıma durumu izah ettiğim de sevgili omen ile iletişime geçip kimliğime kavuştum her ikisine de çok teşekkür ediyorum.
.Forum hakkında görüşüm,çok güzel bir platform ve en önemlisi yönetimdeki arkadaşların çok sıcak kanlı ve duyarlı olmaları beni daha çok motive ediyor.Ayrıca sizin aracılığınız ile hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyor,keyifli forumlar diliyorum.

....