Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Şubat 2024, 22:06   #3
coLder Ayın Yıldızı
84d k!d 50(0
coLder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bazen biri için kendinizce saçınızı süpürge etmiş her şeyine koşmuşsunuzdur falan ama o nankördür ve sonunda da size e yapmasaydın o zaman der ya hiç durup acaba o nankör değil de ben bencil olabilir miyim diye sordunuz mu? garip geliyor değil mi iyilik yapanın bencil diye nitelendirilmesi oysa ondan karşılığında minnettarlık bekleyen sizsiniz üstüne beklediğinizi alamadığınızda öfkelenip karşınızdakini kötü sınıfına sokan da sizsiniz bu durumda davranışınız da niyetiniz de görünürde iyilikken aslında kötülük yapmış oluyorsunuz diye düşünüyorum hem kendinize hem de hiçbir talebi yokken durup dururken nankör durumuna düşürdüğünüz o kişiye 7 sene önce bunu ben de çok sık yaptım sevilme onaylanma ihtiyacım yüzünden mi ailemden böyle gördüğümden mi artık ama sürekli istenmediği halde iyilikler yapardım çevredekilere sonra da karşılık gelmeyince önce üzülür sonra öfkelenirdim bunun sağlıksız bir yaklaşım olduğuna almam bayağı vaktimi aldı o zamana kadar da çevremden çok insan uzaklaştırdım maalesef.

İɴꜱᴀɴʟᴀʀ ʏᴜ̈ᴋꜱᴇᴋ ᴍᴇᴠᴋɪʟᴇʀᴇ ᴜʟᴀꜱ̧ᴛıᴋᴄ̧ᴀ ᴛᴀɴʀıʟᴀꜱ̧ᴛıᴋʟᴀʀıɴı ᴢᴀɴɴᴇᴅᴇʀʟᴇʀ ᴅᴜ̈ꜱ̧ᴛᴜ̈ᴋʟᴇʀɪ ᴢᴀᴍᴀɴ ɪɴꜱᴀɴʟıᴋʟᴀʀıɴıɴ ᴅᴀ ᴇʟᴅᴇɴ ɢɪᴛᴛɪɢ̆ɪɴɪ ɢᴏ̈ʀᴜ̈ʀʟᴇʀ..