Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Şubat 2024, 00:42   #15
Raina
portrait of beauty
Raina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Dahaka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

özelimde arayış yapmayı seven bir sapık var bende dalgasına geveze ye yonlendirttim bunu sonrasıda kendisi de genelden dahaka benı geveze ye yolluyor deyip kanal sahibi tarafından atılıyoruz üstüne reklamcı damgası yedik @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] benı yıllardır tanırsınız reklam yapacak kadar düştüm mü düşürdüm mü kendimi ?
Dahaka Sizi Bende çok iyi tanırım oturakli kisiliginiz var bir zamanlar yönetici olduğum sunucuda 6 ay kadar misafirimiz oldunuz ve hiç bir taskinliginizi yada hadsizliginizi görmedim aksine hoş sohbet birisisiniz takılmayın bu tür şeylere sizi bilen bilir...

Kaliteli insan işiyle , boş insan kişiyle uğraşır !!!