Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Ocak 2024, 00:02   #1
Forbidden
Forbidden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Atom Eglence Botu

Merhaba arkadaşlar sizlere bir bot gibi degil de daha fazla sevdigim Atom tanıtmak istiyorum. Yaklaşık 4 yıl önce @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kardeşimin eglence botunu gördükden sonra zevkine bende başladım ve zamanla emek vere vere geliştirdim. Tabi bu süre zaafında bir çok sunucuda benim komutları gördüm önemli degil cogu benden izin alarak aldı coguda izin almadı hepsine helal olsun yalnız 2 kişi hariç. Benim daha önce Atom botunu bulundurdugum trsohbet sitesine @Master ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] benim iznim olmadan Atom adında bot getirip herşeyini kopyalayıp birebir aynı yapmaya çalışmıştır. Bu yapılan şey onların terbiyesizligir. Konuyu illegal faliyetlere taşımak istemiyorum çünkü DEGMEZ.

Atom eglence botu üzerine yapılmış bir sistemdir. 300den fazla komuta sahiptir Sadece eglence kalmayıp sohbet etme özelligi de vardır. Ve Bulundugu kanalda koruma botlarının yaptıgı ufak caplı komutları yapma özelligi de vardır. RADYO kanallarında kullanılması önerilir. Botdan rahatsız duyan kişiler için muaf sistemimiz de vardır.

Aşagıda bulunan resimler atom eglence botuma aittir.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Not: Eglence komut listesini paylaşmadım çok fazla oldugu için.

Not: Eglence botu ücretlidir. Sunucusuna isteyen olursa şayet komut listesini mesaj yoluyla ulaştırırım kendisine.