Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Ağustos 2020, 22:52   #3
OLay
OLay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

zamanla daha da güzel yerlere geleceğine eminim ...ama eleşdırmeden edemıycem...kullanıyorsam sevıyorsam eleşdırırım kaldıki burası eleşrırı ve bılgı paylaşım ve açık kodlu kaynak stesi..uzun ömürlü olsun ısdıyorsanız.. aynı hatayı yapmayın ..real olun eleşdiriye açık olun..o arkadaşım bu dosdum ..o der sen diyemessın ..demeyin..gayırmayın..ona sen devam et dıyerıne sen sus haksızsın muamelesı etmeyın...şımartmayın adil olun birini baskı ile susdururken diyerıne yol vermeyin..nekadar adil olursanız..okadar..adınız anılır ..tabiki iyi yönde..eleşdiren herkes ...sizin görmedığiniz ama kendi farketdiği şeyi eleşdırır.kimse siz beyenesiniz diye ..bildiğinden gördügünden yalandanda olsa vazgeçmez ...unutmamalı dost dediğin dostunun açığını kapatandır... saygılar..

benim omuzlarımı hiç yere deydirebilen olmadı bu alemde,ve ben hiç dizçkmedim hiçkimsenin önünde.. beni bir tek sevdiklerim , deyer verdiklerim, vurdu sırtımdan.. ADALET herkese eşit..ve cihan duysun.elbirliğiyle gömdüğünüz bu adam. yeniden doğdu.. adaleti öğretmeye..sırtımdan vuran dost görünümlülere..!!

Konu OLay tarafından (01 Ağustos 2020 Saat 22:56 ) değiştirilmiştir..