Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Aralık 2023, 02:41   #18
Haje
Haje - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Türkü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Her Kelimesi böyle Çok uzaklara götürdü yaşanılan acıyı anlamak için o acıyı yaşamak Lazım
Toprağın Neden Bu kadar güzel Koktuğunu Hep soruyordum kendime ve sevdiğini Kaybettiğin zaman toprağa emanet Ediyorsun ve orda bırakıyorsun zaman sonra o toprağı kokladıgında tıpkı o kokar
Kardeş Abi Acısı çok Ağırdır Alışmak zorunda kaldığını düşünmek bile çok ağır gelirken alışmaya asla müsade etmiyorsun 4. Sene Oldu ama Hala aynı hala geçmedi o acı Kız Kardeşimi Kaybettiğimde o acıyı aldım ve birdaha o acı yüreğinde gitmek bilmedi
ALLAH rahmet eylesin mekanları cennet olsun inşallah
Ah beni çok iyi anladığını biliyorum içimin tercümesi oldu. Ya çok farklıydık bizde çok bazen diyorum neden ya neden biz bana herkes diyor isyan etme isyan değil sadece yediremiyorum kendime bu kadar acı bişeyi yutkunamıyorum gülüp sölessnde için acıyor orada tıkanıyorsun ya çok kötü sıf bu yüzden memleketımı degıstım ben her gün memleketeyken mezardan cık azdım piskolojik olarak çok cöküş yaşadım yasıyorum da ama ben inanıyorum bır gün doyasıya sarılacam abime sımsıkı o gene saclarımı tarıyacak gene omzunda ağlıyacam ama bir gün kavuşacaz acılarımız hıc bır zaman gecmıyecek çok çok farklı kardeş acısı insanın içini yakıyor :( seninde kız kardeşin inşallah güzel yerdedir mekanı cennet olsun Allah razı olsun 🥀