Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Kasım 2023, 18:33   #1
aFa
Bir Gün, Herkes Hak Ettiğini Bulur...
aFa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Cumhuriyet Bayramı Hediyeleri İçin Teşekkürler.

Cumhuriyet Bayramı için düzenlenen çekilişte seçilmem ve bu özel dergi ile yanında gönderdiği kitap için sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'a çok teşekkür ederim. Bu jestiniz beni son derece mutlu etti ve değerli zamanınızı ayırarak bu güzel hediyeleri hazırladığınız için minnettarım.

Dergi ve kitap, benim için büyük bir anlam taşıyor. Bu özel hediyelerle, Cumhuriyet Bayramı'nı daha da anlamlı kıldınız. Sizlerin emekleri ve destekleri sayesinde, kendimi özel hissediyorum.

Ayrıca, dergide emeği geçen IR Yönetimi ve Editör ekibinin de büyük katkısını unutmamak gerekir. Onların özverili çalışmaları ve emekleri olmadan böylesine değerli bir dergi ortaya çıkmazdı. Ekip olarak gösterdikleri çaba ve kaliteli işleri için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.

Size duyduğum minnettarlığımı ifade etmek için kelimeler yetersiz kalabilir, ancak içten teşekkürlerimi iletmek istedim.

İyi ki varsınız.

Her gelişmenin ve kurtuluşun anası Hürriyettir. Mustafa Gurur, Kemal Onur, Atatürk Şereftir!

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]