Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Kasım 2023, 12:09   #7
Sean
Sean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Brittle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Rabbim yardımcıları olsun.. Elimizden çok fazla bir şey gelmese de duyarlı olmak lazım.. ''Benim göndereceğimle mi kurtulacaklar'' demek yerine bir mesaj atmak zor olmasa gerek.. Şurada bile yüzlerce insanız. Birer mesaj bize bir şey kaybettirmez ama birine en azından umut olabilir..

Teşekkürler @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] paylaşım için ablam..
Alıntı:
Pure Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Lösev ,eğitim gönüllüleri vakfı, tema gibi bir çok kuruluşun etkinliğinde gönüllü olarak calismisligim vardır.Bizzat yaşadıklarını görmüş biri olarak, bu konularda daha hassas olunması gerektiği taraftarıyım.
Hatırlatma yaptığın için teşekkür ederim dostum .Dilerim daha duyarlı bir toplum olma yolunda ilerleyebiliriz.
Alıntı:
aZze Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mükemmel bir paylaşım herşeyden önce kimse acıyarak acınacak gözlerle bakmasın kanser hastalarına sevgi ile merhamet ile bakın ..

Tebrik ediyorum 🌷
Alıntı:
Tahta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çocuklarımız bu gibi farkındalıkla sayesinde geleceğe umutla bakabiliyorlar bu amaç için gösterilen özveri ve paylaşım adına herkese teşekkür ederim

Her yorum ,bu önemli konuya farkındalık yaratmamıza yardımcı oluyor . Ne güzel paylaşımlarda bulunmuş ve iyi dilek temennileri sunmuşsunuz. Desteğiniz ve katılımınız için teşekkürler dostlar .

https://www.megaresim.com/upload/248f477a.png