Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Ekim 2023, 03:41   #8
arTe
la bonutà è buona
arTe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
eLsaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@arTe tebrik ederim, şimdiden kolay gelsin... çok kısa sorum olacaktı (:

- arkadaşım dediğin birini, hatalarını gördüğün halde konuşur musun ya da hata yapmasına bile bile müsaade eder misin ?

- sokak hayvanların hayatını kolaylaştırmak için sence / senin fikrince neler yapılabilir ?

- başarılı bulduğun alanlarda forumda kimler var ?

- duyupta susanlardan mısın ? / duyupta tepki gösteren mi ?

şimdiden teşekkürler :))
Teşekkür ederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
-Arkadaşlık derecesine göre değişir aslında yapılan hataların telafisi. Genel olarak hataları görmezden gelirim. (Canımı çok çok yakmadıkça).
Bir arkadaşamınım hata yapmak üzere olduğunu fark edersem kesinlikle hatasını engellemeye çalışırım.. Engellemez isem telafisinde yardımcı olmaya çalışırım.

-Sokak hayvanlarının korunmasın kapsamında en büyük önem barınaktan sahiplenmek. Satın alma furyasının önüne geçmek. Onları hayvan olarak değil de canlı aile ferdi görmek. En önemlisi İNSANLARI bilinçlendirmek.

-@Ardanl_ yi çok başarılı buluyorum. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] un eğitmenliğine bayıldım. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] tam bir görev insanı. Takip etmeye devam ediyorum.

-Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır ;)

Sorular için teşekkür ederim