Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Temmuz 2020, 13:11   #29
Eyeshield-21
Nota FM
Eyeshield-21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Canınız Sıkılınca Bir Şey Mi Bulamıyorsunuz?

Öncelikle She Arkadaşıma Verdiği Emeğinden Dolayı Teşekkür Edip Sayglarımı Sunuyorum.Ben Aranıza Katılalı Çok Kısa Bir Süre Bile Olsa Sevgisini Sıcaklığını Hissettiren NotaFm Ailesine Çok Teşekkür Ediyorum Uzun Bir Aradan Sonra Böyle Güzel Seviyeli Bir Ortamda Yayıncı Olmakdan Mutluluk Duyuyorum Umarım Bende Sizin Kurduğunuz Bu Düzende Güzel Ailenizin Bir Parçası Olur Sizler ile Güzel Vakitler Geçiririm.Bize Bu Güzel Aile Ortamını Oluşturan İnsanların Hakkını Ödiyemeyiz ama Kurulan Bu Güzel Ortamda Onları Neşelendirermek Güzel Zamanlar GEçirmek İçin Başta Radyo Founderimiz : BidiBidi ve Yardımcısı olan user Arkadaşlar ile Radyomuzu Dahada Güzelleştirmek Bizim Elimizde.Bu Güzel İnsanlar Bir Arada Oldukça Daha Güzelleşip Daha Büyüyen Bir Aile Olacagımıza İnanıyorum Emeği Geçen Destek Veren Yanımızda Olan Herkeze Teşekkür Ederim..
Sizinde Canınız Sıkılıyor ise Seviyenin,Saygının ve Sıcak Aile Hissinin Yoğun Olduğu NotaFm.net Adresinde Can Sıkıntınızı Gidermek Müz,kden Keyif Almanızı Sağlamak İçin Bekliyoruz Şimdiden Ailemize Katılmak İstiyenlere Hayırlı Olsun Diliyorum..
--------------------------- [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

İyiliğe İyilik Her Kişinin Kârı Kötülüğe İyilik Er Kişinin Kârıdır.