Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Temmuz 2020, 17:38   #40
isyankar
isyankar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
göLge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar bunlar karalama kampası ve ben sana yeni oldugum içi ve isyankar dolandırı oldugu ve kaal gelip kızlardan skype istemesi kendi sumuçsa geçmesi ve beni evli oldugumu kanıtlayan @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] oylebirşey yok arkadaş ve isyankar ben emek parası 300 para istedin ve ben bunu sunuç gönderdim içi karalama kampayası
başkan olup ve milet dolandırıyor sakın itibar etmeyin ben özel okuma beni user aldıgı ve skp topladıgı içi açtım ve kapatım isyankar dolandırı oldunu belirtirim lütfen itibar etmeyin saygılarımla enbeyza.net forum yönetim soylüyorum bu raz konuların kapatılmasın ve insanların bu şekilde karalaması bende hoş birşeydeyil arz ederim ;yanbakis
kalpsohbet.net +Jingle parası 300 tl dedik sana ki sen abi samet-eren 400 500 tl diyor metin uzun olursa 600 700 olur dedi diyen sen yardımcı ol diyen sen domaini alan sen sunucuna linkleten sen weblerin seo ayarları ve seosunu yap diyen sen emeklerini karşılıksız bırakmam diyen sen herseyi diyen sen ama genede inkar eden gene sen bak ben elimde delil ile konusuyorum buyur sende deliller ile gel eyw

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]