Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Temmuz 2020, 13:03   #53
Siyahizm
Banlı Üye
Siyahizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Swat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kişiler ile yasanmis postlari silip kisiyi konudan uzaklaştirmiştim sizin tehditinizi kaldirip karsı tarafın da hakaret postunu sildim adeletli şekilde yaklaştım ıkı tarafı da uyarı amacli banlayada bilirdim ama dediğim gibi postlari silip konudan uzaklastirdim benim İcin bu islem yetersiz diyorsanız her iki taraf da hatalı olduğundan islem uygulayabilirim
Şimdi Senin Banlayıp Uzaklaştırman Hiç Birşeyi İfade Etmez geçen Hafta @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ile Diyaloğumuz oldu Yukarda da belirtigim gibi espiriyle yaklaştım birden hakaretler yemeye başladım her ne kadar alttan alsamda İş Boyutunu Açmıştı Görmezden Gelemezdim Zaten Ne olduysa Artık Birden Forumdan Uzaklastırıldım Açıklaması Dahi Yoktu Yani Bu Kadar Kolaymiydi Foruma Emek Vermiş Birisine Böyle Basit Bir olaydan Uzaklaştırmak o konuda her iki tarafın hatası yoktu hakareti yapan kişi @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] y di 2 Gün öncede illegal faaliyet Bölümündeki Konuya Açıklık Getirdim Tekrar Linç Yedim Saygısızlık Yapıldı Bana Karşı Görmezden Geldiniz Postu Silip Uyaracaktınız Madem Geçen Haftada Bunu Aynı Şekil Yapabilirsiniz Yada 1 Gün olsun Hakaret Edenleri Uzaklastirabilirdin