Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Temmuz 2020, 07:02   #1
Swat
Pope Pius XIII
Swat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Braveheart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Değerli Admin Arkadaşlar Benimde Rahatsız olduğum Bir Konudan Ötürü Şikayet Talebim olacaktır Bu konuya Sizden Ricam Açıklık Getirilmesini Ayrildastirici oLup olmadığının Kanaatini Sizden Açıklık Getirilmesinde Arz Edeceğim Bundan Yanılmıyorsam 1 Hafta Önce Dj katagoriler Bölümünde Bir Tartışmamız Gerceklestirildi Hic Bir Açıklama Yapılmayıp Uzaklaştırılma aLdım Burdaki Amaç Benim Karşı tarafı Rahatsız etmem değildi Tamamen Espirili Bir yaklaşımım oLdu Ciddiye alınacak Bir Konu oLması Beni Bir Hayli Gülünç Etkisi Yarattı Esasında Aynı Tepkiyi @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Nickli Kullanıcı Gösterdi Neden Aynı Tepkiyle Yaklasilmadı Yanı Burdaki Amaç Tam AnlamiyLa Nedir kisilestirmekmi Yoksa Aytimlastirmak Söz Konusumu Yada İş Samimi olmaktan ötürümü Adamına Göremi Muamele yapılmakta teşekkürler..
Kişiler ile yasanmis postlari silip kisiyi konudan uzaklaştirmiştim sizin tehditinizi kaldirip karsı tarafın da hakaret postunu sildim adeletli şekilde yaklaştım ıkı tarafı da uyarı amacli banlayada bilirdim ama dediğim gibi postlari silip konudan uzaklastirdim benim İcin bu islem yetersiz diyorsanız her iki taraf da hatalı olduğundan islem uygulayabilirim