Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Temmuz 2020, 07:06   #1
isyankar
isyankar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart EnBeyazSohbette Ozeller Okunuyor

Selamun Aleykum evet arkadaşlar benim vede @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] nında yardım ettigi sunucuda özellerin okundugunun itirafı Melih vede eLanuR rumuzlu sahışlar özelleri okugunu kendileri bizzat itiraf edip yok cocukluğuma ver ilk defa okudum demeler yok sevgilim beyazmelek i kıskandım senden gibi fitne ve iftiralarla silmeleri ve sonra hata yaptım skype de yanlış konuşma ve yazışma gormedim demesi melih sana kac defa sordum özeller okunuyormu dedim abi okunmuyor dedin ve elanur bana ekran resmi attiginda abi shellci ozel okumayı kapatmamıs ben kapattım simdi dedin ve 1 gun sonra sende okudugunu itiraf ettin kendi elinle kendi sonunu hazirladin özel okumaya karşıyım dedim sana şimdi sen düşün artık bana veya bize ne tür iftiralar atıcaksın bakalım ettiğin küfürleride unutmadım

Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg ozelokuyanlar.jpg (10.0 KB (Kilobyte), 48x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg processed.jpg (9.1 KB (Kilobyte), 69x kez indirilmiştir)

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]