Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Ağustos 2023, 19:28   #7
SynaXx
SynaXx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
anlatilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Maalesef irc.kültürü bitiyor gerçi bitmiş durumda da
sizin gibi arkadaşların Umutlarini selamlıyorum başarılar diliyorum
Eskiler olarak bizlerde bu kültürü devam ettirmeye çalışacağız güzel yorumunuz için teşekkür ederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Alıntı:
SonsuZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayırlı olsun başarilar dilerim
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] teşekkür ederim.

Alıntı:
aZze Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayırlı olsun başarılar diliyorum
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] çok teşekkür ederim.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] | [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] | [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] | [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] | [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] | [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] | [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] | [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] | [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] | [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] |[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]