Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Temmuz 2023, 13:17   #4
PeLinSu
PeLinSu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu Hayatta En Çok Anne Olmayı Sevdim Ilk Kızıma Hamileyken Çok Zor Günler Yaşadım ilk 6 Aya Kadar Normaldi Herşey Ondan Sonrasi Her Günüm Hastanede Geçti Tansiyonum Sürekli Yükseliyor Düşüremiyor lardı Sürekli Tek Başıma Ve Karanlık Bi Odada Kalıyordum 8 Aylık Olduğunda Yine Yükseldi Apar Topar Hastaneye Gittik 20 ye Ulaşmıştı Tansiyon Acil Amaliyata Alacaklarını Söyledi Doktorlar Gittiğimiz Hastanenin Yoğun Bakım Unitesinde Bebek Ölümleri Yaşandığı için Başka Bir Hastane ye Yolladılar Elimizde Bir Dosya Ile Gittik Gittiğimiz Hiç Bir Doktor Doğuma almıyor du Sürekli Başka Hastane ye Sevk Ediyorlardi istanbul Büyük Şehir Derler ya O gece Bütün Hastaneleri Gezdik Dosyayı Gören Doktorlar Amaliyata Almaktan Korkmus Meğer Dosya da ya bebeği Ya Annesini Kaybecedegiz Yazıyormuş Bunu Da Geç Fark ettik Son Bir Hastane Kalmisti Oraya Gittik Gittik Ama ben bitmiştim Artık Orası da Almasa Yolda Doğum yaparak Ölecek tim Dosyalari Göstermedik Doktorlara Acil Amaliyata Aldılar Ve Dünyalar Güzeli Kızım Dünya Ya Gözlerini Açtı O doğunca Tansiyonum da Normale Döndü ikimize de bisey Olmadı Doktora Gösterdik Doğumdan Sonra Dosya yi Siz Ne yaptınız Bu Çok Riskli mis Bisey Olsa Sorumlu Olacaktim dedi O Hastane Son Umudum du Soyleyemezdik Dedik Herkes Hastane Kapisinda Ağlayarak Çıkmamı bekliyordu Annem Babam Abim Ablam Kızımı Çok Seviyorum Beni Hayata Bağlayan Tek Mucize m

🐞Kimsenin Işığınızı Söndürmesine izin Vermeyin🐞