Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Temmuz 2020, 19:00   #81
oMeN
✰ ÖzeL..
oMeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
hahahah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kendi naçizane fikirlerimi sundum, ne kadarını alır ya da almazsınız bilemem artık ama etik olanı göstermeye çalıştım elimden geldiğince. Düşüncelerine saygı duyuyorum, güzel düşünüyorsun. Vefalı bir insan olmak çok güzel,kıymetli bir şey. Ancak bunun uygulanacağı yer forum değil. Bir şey olur sende o insanın yanında olursun elinden geldiğince yardımcı olur ya da destek olursun. Ama söz konusu forum yönetimi olunca olmuyor güzel düşünceli kardeşim. Forum üyelerinin kafalarında soru işaretleri kalmamalı, birçok üye şuan bu foruma giriyorsa farklı olacağı konusunda yaratmış olduğunuz algıdan dolayı bir süre sonra siz bunu sağlayamadığınızda sitemli bir şekilde gelirler foruma ya da gelmezler..o yüzden özel üye rankını ve diğer rankları hak kazanma kriterleri oluşturup ona göre bir uygulama yapmanız daha uygun olacaktır diye düşünüyorum. Zaten bahsettiğiniz bu arkadaşlar sizin için gelmişlerse özel üye rakının bir ehemmiyeti yoktur onlar icin de. Hayırlı günler diliyorum :cici:

Çok teşekkür ederim Sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ; ilerleyen zamanlarda yönetim içerisinde kendi aramızda bu konuyu tartışıp + ve - lerini hesaplar ona göre bunu gözden geçirebiliriz, şimdilik Keyifli Forumlar dilerim

Edep; aklın Tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, Aklı kadar şerefli, Şerefi kadar Kıymetlidir. Massive..

~ E & B ~