Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Temmuz 2020, 11:35   #8
PauL
Özel Üye
PauL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
oMeN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben iş yapmaz diye düşünüyorum görüşüm bu yönde, yinede bu işlerle ilgilenen @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşların yorumlarını da alman gerekiyor ;khv
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Teşekkürler..

Domain işi çok farklı bişeydir aslında önemli olan kullanmak ve nasıl ne şekilde kullanmasını gerektiğini bilmektir.Yani ben abcdfg.com gibi bir domain bile alsam o domaini bir şekilde ilgilendiğim kelimeer ile istediğim kıvama getirebilirim.

Lakin, görüntü açısında daha ilgi çekmesi göze daha çok hitap eden domain isimlerini bien yada bilmeyen kesimlere yönelik ister istemez domain ismine bakılıyor.4 harfli boşta olan bir çok var önemli olan en iyisini yakalamk maksat az harfli domain almak ise alırkende işe yarayacak bir domaini almak apayrı bir durum.

Düşündüm açıkçası ne şekilde nerede nasıl kullanılır bu domain diye açıkçası uygun birşey çıkartamadım ama sana bir kaç örnekli olarak boşta olan 4 harfli domainleri araştırdım @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Şuan Düşen ve Boşta Olan Domainleri Örnek Olarak Paylaşıyorum;

Hmur.Net < Hamur Anlamında Güzel Bir Hamur İşlerini Tariflerini paylaşabileceğin bir site olabilir.

Bvul.Net < Bavul < güzel bir tatil sitesi olabilir otellerin olduğu otel tanımtımları gibi ..

Hzur.Net < Huzur < Güzel bir söz sitesi olabilir güzel sözler, aşk sözleri, huzur getiren sözler vs vs ..

Örnek Verdim Bunun gibi bir çok öneride bulabilirim siz yeterki yapacağız site işine karar verin.

Konu PauL tarafından (04 Temmuz 2020 Saat 11:47 ) değiştirilmiştir..