Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Haziran 2023, 21:41   #2
Kedi
Kedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gece geç saat bir ara facebook hesabımı açtım. Gene biri defalarca yazmış durmuş benim şu fotoğrafları kaldırıver diye. Aynı şey kaçıncı seferdir başıma geliyor. Ayda yılda bir bakıyorum facebook'a zaten, hepinizden nefret ediyorum yazıp kapıyorum falan. Neyse. Cevap veren de olmayınca epey bir giydirmiş de giydirmiş tabi. Bilindik mevzu, evleniyormuş hanfendi. Önce tabi hesabını eşine ya da eş adayı her kimse ona vermiştir, bunları belki o yazıyordur diye düşündüm. Ama baktım bir hafta sonra gene bir dünya bir şeyler yazmış. Yetmemiş, araya bir de ortak arkadaşımız olan yakın arkadaşını da sokmuş. O da yazmış bir şeyler bir şeyler.

Kaldır dediği fotoğraflara baktıııım baktııım baktım. Dedim: "Fatih! Şimdi bu fotoğraflarda bunların görüp de senin göremediğin yuva yıkıcı unsur tam olarak nerede?" Gece kamp ateşinde şarkı çalıp söyleyen gençler. Aralarında senin o dönemki yaz aşkınla birlikte bulunuyor olman beni irdelemez. Alt tarafı yan yana duruyorsunuz, oturuyorsunuz. Öpüşmüyorsunuz ya da elleşmiyorsunuz. Yaşadığım toplumu ben de biliyorum, albümlerime fotoğraf koyarken bunu göz önünde bulundurarak seçiyordum.

Hay sizin evlenmenize de boşanmanıza da. Manyaklar ya...

imza yok. parmak bassam?