Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Haziran 2023, 18:35   #28
aL-yazmaLi
🧿 💜 hiçbir şey için geç değil ve geç değil bir şey için hiçbir şey 💜 🧿
aL-yazmaLi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Hobby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] öncelikle teşekkür ederim üşenmeden bu soruları hazırladığın için

Feminizm den bahsedelim biraz Feminizm sosyolojik olarak politik akım ve etik alanlardan oluşur, temeli ise kadın özgürlüğüne dayanmaktadır. Toplumsal cinsiyet eşitsizliğinin doğasını anlamayı amaçlayan bir kadın örgütüdür. Her kadın kendi özgür düşüncelerini ifade edebilir deyip bir sonraki soruya geçmek istiyorum.

Dilim kopsaydı da söylemeseydim dediğim bir şey var mı yani elbette vardır demişimdir sinirle ağzımızdan çıkan kelimeleri tartamıyoruz malesef karsımızdaki insanı aslında kırmak istediğimizden değilde dilin kemiği olmadıgı için istemsizce çıkan kırıcı kelimeler için kullanmışızdır.

En çok sevdiğim özlü söz : Deli tarafıma denk gelmeyin, orada ben bile hükümsüzüm..

Ne daha iyi olsun : Ekonomi ve politikamız başta olmak üzere ve hayvan sevgisini milyonlara aşılayabilirsek daha iyi bir toplum olabiliriz bence.

Tanıdığım en yaratıcı kişi : Thomas Edison ampulu bulmasaydı gecelerimiz hep karanlık kalırdı.d

En son ne zaman yüzlestin : Kimseyle yüzleşcek konuma düşürmem kendimi kolay kolay o yüzden hatırlamam pek yüzleştiğimi

Güzel soruların ve tebriğin için teşekkür ederim

MutLu pazarLar,
ve cevapLar icin asiL ben tesekkür ederim